top of page
 Registration: 8:00-18:00 (Herods Palace)
Those Staying in Dan Eilat - Registration in your hotel
Exhibition opens: 8:00-18:00
9:00
Morning Parallel Sessions
Session TAM2
Herods Boutique,
Kings
Congestion Management in the Renewable Energy Era
ניהול חכם של גודש בעידן אנרגיות מתחדשות
יו"ר: ד"ר נורית גל, רשות החשמל
TAM 2.1
9:00
אתגרים ואילוצים בהכנסת אנרגיות מתחדשות ברשת החלוקה

Itamar Eliya, Israel Electric Co

לצפייה במצגת לחצו​

TAM 2.2
9:25
אתגרי ניהול המערכת לאור החדירה המשמעותית של אמצעי יצור באנרגיה מתחדשת
Gil Dotan, Israel Electric Co.
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 2.3
9:50
שילוב אנרגיה סולארית במערכת ההולכה: בעיית הגודש באיזור הנגב
Aviad Fahima, Pavel Kulbekov, Gil Yehuda, Dr. Shahar Dolev, Dr. Yoash Levron, Technion, Israel Electric Co., Israeli Energy Forum, Israel
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 2.4
10:15
דיון פתוח:
מנחה: ד"ר נורית גל, סמנכ"לית רשות החשמל

משתתפים:  גיל דותן , ברק רשף, איתן שרעבי - חברת החשמל לישראל

פליקס ווסרשטיין,  חברת דליה

דוד אמדור, יאני הנדסה

אילון וניש,  מנכ"ל חברת EDF RE

11:05
Coffee break - exhibition areas
Session TAM5
Dan Eilat,
Tarshish A
Cyber Protection - הגנת סייבר
יו"ר: גבי מזוז, חברת החשמל לישראל
TAM 5.2
9:25
BlockChain for ICS Cybersecurity – Buzzword or a Whole new World?
Lital Badash, Eran Salfati, Tsachi Cahana, Yagil Kadmon, Amir Allenbogen, NRCN
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 5.4
10:15

אבטחת סייבר לרשתות IoT  - מבוססת על בינה מלאכותית (AI)

AI-Powered Security across IoT Domains

Udi Solomon, ShieldIOT
Session TAM7
Herods Boutique,
Kings C
פורום מהנדסי חשמל ראשיים
יו"ר: ערן איווניר, תעשייה אווירית
TAM 7.1
9:00
שיקולי אמינות בתכנון מערכת החשמל של מתקנים תעשייתיים ומסחריים
Jacob Peretz, Dr. David Elmakis, Dr. Mario Berman, Yanai Electrical Engineering, HIT, ORT Braude College of Engineering
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 7.2
9:25
דיון

חברי הפאנל:

יבגני ויינר, פז בית זיקוק אשדוד

רפי עידן, רשות שדות התעופה

גדליהו בנימין - קמ"ג

נחשון ברק - צה"ל

לביא מסד, רפאל

הרצל פרידמן, חברת החשמל

איגור סטפנסקי, רשות החשמל

עמנואל מרינקו, יאני הנדסה

Session TAM8.1
Dan Eilat,
Blue A
TAM 8.1.1
9:00
TES Technologies and Their Global Application Examples
                                                                                          אלמוג אלפסי,מנכ"ל SRS התייעלות אנרגטית
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 8.1.4
10:15
VAV Technologies
Lars Wiersma, Barcol-Air / HC RT, Netherlands
לצפייה במצגת לחצו​
TAM 8.1.5
10:40
Chemical Filtration for Commercial Applications
Jose Byon, Yehoshua Elizov, Purafil, Spain / USA, Insupco Technologies
11:30
Plenary Session 5**
E-Mobility Future
Chair: Amit Yudan, Ardan
Charging station for electric mobility
Dr. Martijn Duvoort, Director Energy Markets, DNV GL, Nederland
A View of Smart Mobility in Israel
Ori Yogev*, Founder and Chairman, Future Mobility IL
 
Railway Projects in Israel: Vision, Opportunities and Challenges
Dr. Frank Menter, Benoit Schmitt, Deutsche Bahn Engineering & Consulting, Germany

Pannel Discussion:

Zahi Golan, CEO Siemens Mobility Israel, Netherland,

Dr. Dan Weinstock and the lecturers

Dan Eilat, Tarshish
Plenary Panel 6
עולם חדש של טכנולוגיה מתקדמת
A New World of Advanced Technology
יו"ר: פרופ' סימון ליצין, CSO סטור-דוט, אוניברסיטת ת"א

עתיד הניידות האלקטרונית

 מורן פרייס, מנכ"לית IRP Systeme

 

החדשנות של סימנס

ד"ר שמואל פלדל, מנכ"ל סימנס ישראל

לצפייה במצגת לחצו​

מפעל המחר כבר כאן – מגמות חדשניות בארץ ובעולם

רונן אהרון, מנכ"ל ABB ישראל

 

התפתחות עולם אנרגיה חדש

פלטפורמת ה-IOT של שניידר אלקטריק בעולם ניהול האנרגיה ואוטומציה תעשייתית

A new world of Energy is emerging

פיליפ ברמי, מנכ"ל שניידר אלקטריק ישראל

לצפייה במצגת לחצו​
Dan Eilat, Blue A
Plenary Session 7**
עתודה הנדסית למשק החשמל והאנרגיה בישראל
מנחה הדיון: חגי גולן, עורך ראשי
 
לשעבר, גלובס

The Future of German Electrical Engineering

Heinrich Wienold, Chair, VDE, Germany

לצפייה במצגת לחצו​

 

Engineering Employment Towards 2030

Dr. Sergei Sumkin, the Aaron Institute, IDC

לצפייה במצגת לחצו​

מיכל אבגנים, מנהלת אגף רישום ורישוי עיסוקים, משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים

משה כהן, חברת החשמל לישראל

פרופ' שמואל שחם, דיקן, אוניברסיטת אריאל בשומרון

פרופ' סעד תפוחי, מל"ג ומכללה אקדמית סמי שמעון

מיכאל ביקסון, .SEEEI, Crop

Herods Boutique, Kings
13:00
Lunch - exhibition areas
14:00
Afternoon Parallel Sessions
Session TPM4
Herods Boutique,
Kings C
Power Supply Quality & Reliability - שיפור איכות ואמינות אספקת החשמל
יו"ר: זוהר וינבוים, זוהר וינבוים הנדסת חשמל
TPM 4.3
14:50
Energy Efficiency in the Electrical Network: The E-Power System

Prof. Daniele Chiumento, Avi Yofer, Energia Europa / Hirshberg Brothers Energy, Italy Hirshberg Brothers Energy

לצפייה במצגת לחצו​

Session TPM7
Dan Eilat,
Coral
Startups Meet Industry Energy & Utilities - מפגש חברות הזנק - תעשייה
יו"ר: ד"ר גדעון פרידמן, משרד האנרגיה
TPM 7.1
14:00

IEC – Startups, Strategic Collaboration

Amir Livne, VP, Israel Electric Corp.

לצפייה במצגת לחצו​

Startups "Elevator Pitch" Presentations

                    (Partial List):

PVPREDICT                                            Ske Energy*

SolAround*                                           Tzubavision*

Radiflow                                                  Synvertec*

Invited Companies (Partial List):

Israel Electric Corp.                                        Siemens*

Schneider Electric Ventures                             EFR (D)

RDT-Zivan                                 exceeding solutions (D)

SolarEdge*                                           Dיfidev (France)

16:05
Coffee break - exhibition areas
Session TPM8.2
Dan Eilat,
Coral
Energy Efficiency 2 - 2 התייעלות אנרגטית
יו"ר: רם הברון, אלקטרה M&E
לצפייה במצגת לחצו​
TPM 8.2.1
16:30

Chilled Water System Opt imization

Yehonatan Efraty, C.I.TECH Systems
לצפייה במצגת לחצו​
TPM 8.2.2
16:55
ניצול אנרגיה טרמית שיורית. אפשרויות, תיאוריה ומעשה
Michael Markus, Krashin-Shalev Metal Industries
לצפייה במצגת לחצו​
TPM 8.2.3
17:20
שימוש במי ים באילת למיזוג אוויר - בחינת משמעויות
Prof. Hezi Gildor, The Hebrew University, Israel
לצפייה במצגת לחצו​
TPM 8.2.4
17:45
Ghost Energy - בזבוז אנרגיה חבויה במערכות קירור וחימום מבוססות מים
Yoav Shechter, Shemer – Belimo
לצפייה במצגת לחצו​
TPM 8.2.5
18:05

חדשנות במערכת VRF Box של תדיראן  |  Innovation in VRF Box by Tadiran

Uri Adari, Tadiran, Israel
לצפייה במצגת לחצו​
16:30
Plenary Session 8
Engineering of Mega Projects in Israel
הנדסה ומגה פרויקטים בישראל
יו"ר: עמנואל מרינקו, יאני הנדסה
תחנת כח (מחז"מ) אורות רבין -
פרויקט תשתית מהגדולים במשק החשמל
חיים רובין, סמנכ"ל חטיבת פרויקטים הנדסיים, חברת החשמל
תכנון וביצוע פרויקט FAB באינטל 
אלי אביסרור, מהנדס חשמל ראשי, אינטל קריית גת

פרויקט הנמל הגדול במדינת ישראל
אמנון שוסטק, מנכ"ל יאני הנדסה
לצפייה במצגת לחצו​
Dan Eilat, Tarshish A
Plenary Session 9
Smart Energy Solutions
Chair: Elisha Yanay, President, Bipper Communication
Digitalization and future of Energy
Mr. Bas Kruimer, Director Intelligent Networks, DNV GL, Nederland
לצפייה במצגת לחצו​
Grid solutions - Transforming electricity networks
Dr.  Vera Silva, CTO GE Grid Solutions, France
לצפייה במצגת לחצו​

GOST Smart City Energy Solutions
Oleg Alexandrov, GOST Group, Russia
לצפייה במצגת לחצו​
Smart Grid Development in Israel
Dr. Kobi Yahav, Head of the South District, Israel
Electric Co.
לצפייה במצגת לחצו​
Herods Boutique, Kings
18:00
Dinner - In your hotel
19:30
טקס חגיגי - Festive Ceremony
Certifications Awarding Ceremony - טקס הענקת אותות ותעודות
Chair: Emil Koifman, President, SEEEI
With the Participation of
MK, Dr. Yuval Steinitz, Minister of Energy

Presidium

Presidium: Prof. Abraham Alexandrovitz, Major General (Ret.) Yiftach Ron-Tal, David Br-Akiva,

 Elisha Ekstein, Avraham Menashe, Lazar Fuchs, Vladimir Nemirovski

 

 

The Minister of Energy's Award for lifetime Achievement will be awarded to:

Eng. Amos Bercovich, Dr. Joseph Atary

 

 

The SEEEI Certificate of Appreciation will be awarded to engineers:

Netanel Eliash, Zohar Winboim, Bezalel Vardimon, Bruno Segal, Avihu Pines, Arkady Shein, Dr. Avi Shalev

Dan Eilat, Blue
Program subject to changes
* Not confirmed yet
** Session in English
Simultaneous translation
Simultaneous translation

התאגדות מהנדסי חשמל, אלקטרוניקה ואנרגיה בישראל

The Society of Electrical, Electronics and Energy Engineers in Israel

Tel: (+972) 3 6134116 |  Fax: (+972) 3 6134117

All rights reserved to SEEEI Corp.

מסלולים | Tracks

מיזוג אוויר

HVAC

תחבורה חשמלית

E-Mobility

רשת חכמה וסייבר

Smart Infrastructure & Cyber

בדיקות ומדידות

Testing & Measurement

אנרגיה מתחדשת

Renewable Energy

אנרגיה ורגולציה

Energy & Regulation

תפעול ותחזוקה

Maintenance & Operation

bottom of page